KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769009
nr 1276 9009
Emile Breysse
(1880-1965), Frankrike
Oljemålning, Kustklippor. Signerad. Olja på pannå, 48x64 cm
Emile Breysse, fransk bildkonstnär född 1880, död 1965.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:16:56
19/9 16:08:40
350 kr
23/9 11:49:49